KLIMATIZACE

Nechladí? Žádný problém. Zdiagnostikujeme, opravíme, doplníme…

Provádíme kompletní diagnostiku, servis a údržbu systému klimatizace ( r134a a r1234yf ). Otestujeme tlaky klimatizačního média, zhodnotíme stav a následně provedeme údržbu systému nebo diagnostiku problému klimatizačního systému. Co nabízíme?

  • Kontrolu správné funkce klimatizace
  • Diagnostiku systému klimatizace
  • Detekci úniku plynu klimatizace
  • Proplach klimatizačního systému po selhání kompresoru
  • Opravy netěsností (výměny o-kroužků, opravy hadic a trubek klimatizačního systému)
  • Opravy klimatizací (diagnostika závady a jejich opravy)
  • Plnění klimatizací plynem r134a a r1234yf
Servis a plnění klimatizace se starým typem chladiva r134a. Provádíme diagnostiku všech součástí (klima kompresor, snímač tlaku, vyhledávání netěsností atd.)
Servis a plnění klimatizace s novým typem chladiva r1234yf. Provádíme diagnostiku všech součástí (klima kompresor, snímač tlaku, vyhledávání netěsností atd.)
Jsme vybaveni analyzátorem nového typu chladiva r1234yf, pro zjištění zda se v systému nachází požadované chladivo v požadované kvalitě.

Jaká vozidla opravujeme?

Servisujeme převážně osobní automobily, ale zvládneme také nákladní a pracovní stroje obsahující chladivo r134a a r1234yf. Zvládneme vše od základní údržby, po složitější úkony jako je hledání netěsností klimatizačního systému, nebo diagnostiku jednotlivých komponent pro zjištění jejich správné funkce.

Tlaková zkouška klimatizačních systémů r134a a r1234yf pro zjištění netěsností. Provádíme detekci úniku dusíkem, vodíkem a elektronickým analyzátorem.

Online rezervace

Zde si můžete online rezervovat termín pro servis klimatizace. Zobrazená cena pro plnění klimatizace neobsahuje cenu za spotřebované chladivo. Množství použitého chladiva je individuální v závislosti na skutečném množství odsátého chladiva z Vašeho automobilu.